دسته بندی

محصولات ما

با ورود به هر یک از دسته های مورد نظر خود تمامی محصولات آن گروه را مشاهده نمایید

بازرگانی ستاره صنعت از سال 1374 در بازار تهران فعالیت خود را با هدف تسهیل فرایند تأمین ملزومات ماشین‌آلات و دستگاه های صنعتی، کشاورزی و ماشینی و همچنین خودرو های سواری، آغاز کرده است. با توجه به گستردگی و تنوع محصولات و خدمات در صنعت لوازم یدکی خودرو، این مجموعه فعالیت خود را بیشتر معطوف به ملزومات یدکی از قبیل انواع تسمه های پروانه، صنعتی، کشاورزی، ماشینی، و همچنین سایر قطعات مکمل نموده است.

مشاهده بیشتر

0

سال سابقه

demo
Dongil
Dayco
Contitech
Optibelt
Continental
John Deere
DRB
نحوه سفارش

چگونه باید محصولی را سفارش بدهم

گام به گام همراه شما هستیم

15
جستجو و مقایسه
25
انتخاب کالاهای مورد نظر
35
تماس با ما
45
ثبت سفارش
55
دریافت محصول
demo
مقالات

مقالات مرتبط

نقاله

نقاله ها انواع مختلفی دارند: 1- نقاله لاستیکی 2- نقاله برزنتی 3- نقاله مدولار 4- نقاله PVC و ... نقاله لاستیکی: این تسمه نقاله ها برای انتقال مواد بر روی سطوح افقی یا شیبدار استفاده میگردد که در ضخامت ها و عرض های مختلف موجود میباشد. ضخامت از 5 میلیمتر تا 20 میلیمتر (از یک لایه تا پنج لایه) ، عرض از 5 سانتیمتر الی 200 سانتیمتر. -ساده -حرارتی -آجدار -آجدارV -آجدار گریپ نقاله برزنتی: این تسمه ها از لایه های ترکیبی برزنت مقاوم و لاستیک تزریقی میباشند که خاصیت کشی بسیار بالا متشکل از انس های 28-32 و در عرض و قطر های مختلف (عرض از 2.5 الی 150 سانتیمتر و قطر از 3 الی 10 میلیمتر) در انواع صنعتی و کشاورزی موجود میباشند. نقاله مدولار (Modular): تسمه های مدولار یا همان تسمه های پلاستیکی در عرض ها و طول های مختلف قابل مونتاژ هستند. این تسمه ها از قطعات 2.5 - 8.5 - 17 سانتیمتری تشکیل میشوند و با مونتاژ کردن این قطعات میتوان تسمه نقاله ای با عرض و طول دلخواه ساخت. این تسمه ها در انواع مشبک (سوراخدار) و تخت (ساده) موجود میباشند. PVC: این تسمه نقاله ها که در ضخامت های مختلف میباشند، از تزریق pvc یا pu بر روی نخ های پلی استر مقاوم به حرارت و کشش به وجود می آیند که بهداشتی میباشند. برای حمل انواع مختلف موتد غذایی استفاده میشوند و دو سر آن توسط پرس های مخصوص، اتصال داده میشوند. لایه زیرین این تسمه ها که بر روی غلطک کار میکنند، میتوانند از جنس pvc یا نخ باشند. در رنگ های مختلف مشکی، سفید، آبی، سبز، کرم و غیره. قطر های مختلف از کمتر از یک میلیمتر تا شش میلیمتر عرضه میگردند. -دو رو صاف -دو رو زبر -پشت پلی استر -پشت شطرنجی

تسمه

در حالت کلی، تسمه یک حلقه از ماده ای انعطاف پذیر نظیر چرم، لاستیک، پلیمر و ... است که جهت ارتباط بین دو شفت دوار استفاده شده و در واقع به نحوی پیوند مکانیکی بین دو شفت را به وجود می آورد. شایان ذکر است که تسمه ها یکی از رایج ترین و ارزان ترین روش های انتقال قدرت بین دو شفت هستند.